Sign Invention
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Pravidla pro vstup na veletrh
Bezpečně na veletrhu

Xerox Adaptive CMYK+ Kit pro Xerox Versant


Společnost Xerox představila Xerox Adaptive CMYK+ Kit pro Xerox Versant®. Na trhu první sadu adaptivní technologie, která do produkčního tisku přináší sedm speciálních barev. Mění tak čtyřbarevný tiskový stroj Xerox Versant® 180 na jedenácti barevný (Beyond CMYK řešení), který dokáže vytvořit milion barevných odstínů přidáním zlaté, stříbrné, bílé, jasné a fluorescenční žluté, purpurové a azurové barvy.

 

Dle předpokladů společnosti Keypoint Intelligence vznikne digitálním vylepšením tisku nový trh o objemu až 25 miliard USD. Přístup na něj od společností vyžaduje investici do nového tiskového stroje s možností tisku Beyond CMYK. Xerox Adaptive CMYK+ Kit pro Versant nabízí tiskařským společnostem možnost jednoduše vyměnit tonery za tiskové barvy, které jim mohou zvýšit zisky bez nutnosti nákupu nového tiskového stroje.

 

Sada Versant CMYK+ Adaptive Kit nabízí to, co poskytovatelé tisku potřebují-možnost hodnotnější nabídky bez velkých investic,“ říká Marybeth Gilbert, viceprezidentka a generální ředitelka Production Business Xerox. „Sada Versant s portfoliem Beyond CMYK rozšiřuje vedoucí postavení společnosti Xerox na trhu a poskytuje našim zákazníkům příležitost pro vylepšení digitálního tisku z velkoobjemové tiskárny do lehké výroby a kancelářských prostor,“ dodává.

 

Podle společnosti Keypoint Intelligence mohou tiskařské společnosti digitálním vylepšením zvýšit zisky mezi 50 a 400 procenty. Stroj Versant 180 je navržený pro nejčastěji využívanou kategorii tisku u propagačních materiálů (jako jsou marketingové materiály, brožury, vizitky a nápisy), a to zdobný tisk. Tiskařské společnosti se mohou snadno přizpůsobit potřebě konkrétního tisku, vylepšovat ho a snižovat tak náklady.

 

Xerox Adaptive CMYK+ Kit pro Xerox Versant je dostupný ve třech variantách: Xerox Vivid Kit (zlatá, stříbrná, bílá a průhledná barva), Xerox Fluorescent Kit (azurová, purpurová a žlutá barva), nebo kombinaci Xerox Vivid + Fluorescent Kit pro všech 11 barev. Adaptivní sadu lze provozovat se stroji Versant 180 a Versant 180 Performance s tiskovými řadiči EFI DFE.

 

Dostupnost:

Xerox Adaptive CMYK+ Kit pro Xerox Versant je nyní k dispozici.

 

 

 

 


Více
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje