Sign Invention
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Pravidla pro vstup na veletrh
Bezpečně na veletrhu

Seznamte se s tiskárnami Mutoh XpertJet


Snaha vyhýbat se sociálním kontaktům vedla k posílení mnoha dalších komunikačních kanálů. Společnost Mutoh Europe se rozhodla představit své rolové tiskárny řady XpertJet na sociální síti Youtube.

 

Prezentační video vysvětluje význam inovací, které jsou implementovány do XpertJet 1641SR / 1682SR.

Tiskárna Mutoh XpertJet 1682SR představuje nejnovější generaci cenově dostupné velkoformátové tiskárny, která navazuje na osvědčený a mnohokrát oceněný „dual-head“ model Valuejet 1638X a poskytuje kombinaci dobré venkovní odolnosti a vysoké kvality tisku vhodné pro interiérové a prezentační tisky.
Mutoh XpertJet 1682SR využívá čtvrtou generaci eco-solvent inkoustů řady MS41, která dosahuje životnosti v interiéru až tři roky bez laminace. Ve srovnání s běžnými ředidlovými solvent-based inkousty nehrozí zasychání inkoustů ve stroji – údržba tiskárny je minimální, obsluha je stejná jako u běžných vodou ředitelných inkoustů. Navíc se jedná o ekologické řešení a tiskárnu je možné provozovat v kancelářských podmínkách bez nutnosti speciálního odvětrávání.
 

Výhody nové řady
Eco-solventní inkousty řady MS41 mohou být osazeny v kombinaci 2× CMYK, nebo CMYKlclmlk. Ve srovnání s předchozí generací inkoustů přináší tyto výhody:

•    Zvýšený výkon na vybraná média. U samolepicích fólií můžete dosáhnout až čtyřnásobné zvýšení rychlosti.
•    Širší kompatibilita s médii
•    Lepší barevný rozsah, otěruvzdornost a rychlejší schnutí

 

Video: https://www.youtube.com/watch?v=StPrZ9M_PQk


Více
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje