Sign Invention
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Pravidla pro vstup na veletrh
Bezpečně na veletrhu

Propagujte, informujte a buďte kreativní!


Propagujte, informujte a vytvářejte – to jsou nejlépe vystihující slova, jak využijete promo stěny Zipper-Walls. Reklamní stěna je odolný, přenosný a elegantně vypadající prezentační systém. Skvěle se hodí pro branding,

propagaci a k získání vyššího dosahu vašeho sdělení. Během pár minut stěnu složíte, připevníte potištěnou látku s vaším designem, a prezentujete!

Propagujte ​​​​​​​
Reklamní stěna Zipper-Wall na výstavách i v obchodech okamžitě upoutá pozornost návštěvníků. Zajistěte, ať jsou vaše nové produkty ihned na očích.

Informujte
Získejte vyšší dosah vašeho sdělení díky promo stěně, která se perfektně hodí do prostor, kde se denně pohybují davy lidí.

Vytvářejte
Z promo stěn ve tvaru půlkruhu (Zipper-Wall Moon) například vytvoříte malé oddělené prostory uvnitř velkých místností. Rádi vám potiskneme i další promo stěny, ze kterých vytvoříte vlastní pozadí, například pro online prezentaci nebo webináře. Stěnu využijete i v kancelářích, obchodech, nebo v restauračních zařízeních

Potištěná látka s designem dle vašich představ vždy zajistí unikátnost promo stěny. Látku a s ním i vaše sdělení snadno a rychle kdekoliv vyměníte. Látka je připevněna pomocí zipu a je nasazena na lehké trubkové konstrukci. Pokud chcete opravdu zazářit, využijte možnosti podsvícení sdělení.

Výhody reklamních stěn Zipper-Walls

  • Snadná manipulace a převoz mezi akcemi díky lehké hliníkové konstrukci a odolnému kufru s kolečky.

  • Jednostranná nebo oboustranná prezentace.

  • Velká reklamní plocha s pestrými barvami.

Sdělování informací na veřejných místech, prezentace produktů, výstavy, webináře, online prezentace, nebylo nikdy jednodušší. V těchto oblastech je promo stěna tím správným parťákem a zajistí, aby vaše prezentace byla opravdu vidět.

Možná jste už zaznamenali novinku, že od 15. června spadá Jansen Display pod Showdown Displays Europe. Název obchodu tedy už nebude Jansen Display, ale Showdown Displays Europe. Pro vás se nic nemění! Prvotřídní kvalita a nadstandardní zákaznický servis zůstávají stejné.

Nezapomeňte se podívat na všechny naše produkty on-line na www.jansen-disolay.cz.


 


Více
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje