Sign Invention
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Pravidla pro vstup na veletrh
Bezpečně na veletrhu

Xerox uvádí řadu PrimeLink B9100


Společnost Xerox představuje novou multifunkční tiskárnu řady PrimeLink™ B9100. Jedná se o první multifunkční tiskárnu navrženou tak, aby splňovala současné požadavky na produktivitu práce.

 

Důležité dokumenty v našem životě (rodné listy, smlouvy, lékařské zprávy, výsledky zkoušek) stále tiskneme převážně černobíle. Ve skutečnosti se černobíle tiskne 63 % veškerého tisku. Na trhu je po černobílém tisku stále poptávka zejména pro jeho nízkou cenu výtisku.

 

„Xerox Primelink B9100 je ideálním pomocníkem se skvělou návratností investice. Jeho produktivita, kvalita, výkon a cena zákazníka příjemně překvapí. Xerox Primelink B9100 je univerzální stroj, které zvládne široké portfolio černobílých tiskových aplikací od letáků, dodacích listů, faktur přes výpisy až po brožury a knihy. Najde uplatnění jak v produkčním tisku, tak i v kancelářském prostředí s velkým objemem tisku,“ popisuje výhody nové multifunkční tiskárny Luboš Novotný, obchodní ředitel Xerox ČR. 

 

Automatizace pracovního prostředí 

Na pracovišti je propojení a automatizace pracovního postupu zásadní pro transformaci systému způsobu práce. Řada PrimeLink B umožňuje přístup do Galerie aplikací Xerox, která nabízí více než 80 aplikací ConnectKey. Ty automatizují pracovní prostředí - vytváří intenzivní procesy, integrace pracovních toků a připojení ke klíčovým podnikovým systémům ať už ve školství, zdravotnictví nebo v jiných průmyslových odvětví.

 

„Naši zákazníci chtějí lepší kvalitu, rychlost, zvýšenou výrobu a škálovatelnost dokončení s půdorysem, který se hodí do jakéhokoli výrobního prostředí,“ říká Terry Antinora, viceprezident a generální ředitel Workplace Solutions Offerings, Xerox. „Vzhledem k silné poptávce v černobílém tisku investujeme do hardwaru stejně jako do konektivity a pracovních postupů, které zákazníci očekávají. Ať už v prostředí výroby nebo na pracovišti.“

 

Flexibilní a škálovatelný 

U výrobních podniků a tiskáren se často setkáváme s výzvou realizace velkoobjemového tisku na malé ploše. Řada PrimeLink B se vejde do malé ​​tiskárny, může se rozšířit o širokou škálu profesionálního podávání a dokončování podle potřeb dané firmy. Nabízí nejlepší kvalitu obrazu ve své třídě na široké škále médií, včetně těžších gramáží a schopnosti tisku na dlouhý formát, který umožňuje nové tiskové aplikace.

 

PrimeLink je certifikován pro globální registraci EPEAT a splňuje požadavky Energy Star 3.0.

 

Dostupnost 

Objednávání pro řadu PrimeLink B9100 je nyní k dispozici v zemích, kde působí společnost Xerox.

 


Více
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje