Sign Invention
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Qres Technologies a úspěch na FESPA 2017


Qres Technologies a úspěch na FESPA 2017

Návštěvníci letošního veletrhu FESPA 2017, který se konal v německém Hamburku, měli příležitost navštívit stánek Qres Technologies, české společnosti zabývající se vývojem a výrobou UV velkoplošných tiskáren, a shlédnou prezentaci dvou tiskových strojů z nejnovějších produktových řad. „Naším cílem pro veletrh FESPA 2017 bylo představení naší společnosti jako takové, a uvedení naších UV tiskáren nové generace na světový trh“ komentuje účast společnosti na této akci Lukas Törngren, CEO v Qres Technologies.

Velkoplošný UV tiskový stroj Q200, který měl na letošním ročníku světovou premiéru, poutal pozornost především tisky v produkční kvalitě o rychlosti 139m2/h, možnostmi osazení až 32 tiskovými hlavami a až 8 inkoustovými kanály zahrnující CMYK, bílou, lak a přímé barvy.

Dalším představovaným strojem byla tiskárna F160HS, která zaujala především unikátním systémem Bridge Lift, který umožňuje tisk až do výšky 300 mm, což bylo návštěvníkům názorně demonstrováno při přímém tisku na dřevěné 3D objekty.

„Věříme, že naše výjimečné produkty společně s flexibilitou v plnění speciálních požadavků našich zákazníků, povedou k realizaci mnoha zajímavých projektů v oblasti tisku“ dodává Lukas Törngren.

Úspěšný debut společnosti Qres Technologies na veletrhu FESPA 2017 byl završen oceněním v prestižní soutěži FESPA Awards. Na slavnostním galavečeru získal soutěžní příspěvek „Vampire Scream“ stříbrné ocenění v kategorii přímého tisku na 3D objekty.

 

 


Více
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje