Sign Invention
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Pravidla pro vstup na veletrh
Bezpečně na veletrhu

Tomáš Javůrek, prezident Sdružení dodavatelů pro signmaking


Jako profesní sdružení (Sdružení dodavatelů pro signmaking) sledujeme samozřejmě legislativní procesy, které regulují reklamu v historických oblastech. Nicméně stojíme mezi těmi, kdo regulují a těmi, kdo reklamu chtějí umístit. Jsme připraveni pomoci oběma stranám svými zkušenostmi formou konzultací, připomínkování a doporučeními. Nechceme omezovat reklamní trh, na druhou stranu si velmi dobře uvědomujeme citlivost této otázky z hlediska estetiky.

Nevnímáme reklamu pouze jako nástroj prodeje, a pokud se materiály a technologie používají pozitivním směrem, tak tyto trendy podporujeme. Příkladem může být zahalování rekonstruovaných historických staveb plachtami, které avizují budoucí vzhled a eliminují nevzhlednost lešení. Dalším příkladem může být použití moderních technologií a trendových materiálů k obnově historických vzhledů, vzorem budiž realizace společnosti GRAPO na zámku v Miloticích.

 

Jako Sdružení dodavatelů nejsme výrobci ani zadavatelé. Jsme ale připraveni jak památkářům, tak i zadavatelům či výrobcům pomoci najít rovnováhu tak, aby reklama resp. její technologické postupy byly v souladu s estetikou i životním prostředím.


Více
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje