Sign Invention
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Qres Technologies představuje novou řadu UV flatbed tiskáren


Qres Technologies představuje novou řadu UV flatbed tiskáren

Česká společnost Qres Technologies, působící od roku 2012 v oblasti vývoje a výroby velkoformátových UV tiskových strojů, v letošním roce představila novou řadu flatbed tiskáren s názvem F-Series HS.

Všechny tři modely této produktové řady reagují na trendy současného trhu a kromě vysoké kvality se vyznačují i mimořádnou variabilitou. Důraz je kladen především na možnost sestavit konfiguraci stroje uživateli přímo na míru, k čemuž slouží celá řada upgradů a specializovaných prvků.

V základní verzi jsou modely osazeny čtyřmi tiskovými hlavami CMYK s maximálním rozlišením až 2880 dpi. Uživatelé mají možnost počet hlav kdykoliv zdvojnásobit na 2x CMYK, případně doplnit až o další čtyři tiskové hlavy pro použití tisku bílým inkoustem, lakem či spot colors.

Nabízené velikosti tiskové plochy jednotlivých modelů se pohybují v rozmezí od 1,65 m x 2,55 m, 1,65 m x 3,25 m a 2,05 m x 3,25  m.

Kromě standardní tiskové výšky 50 mm lze využít i tzv. Bridge Lift option - navýšení tiskové výšky až na 300 mm, což umožňuje využít tuto modelovou řadu tiskových stojů v široké škále dalších aplikací a odvětvích, například v nábytkářském a obalovém průmyslu, a dalších.

Více informací naleznete na www.qrestech.com

 


Více
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje