Sign Invention
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Avery Dennison na FESPA Digital 2016


Společnost Avery Dennison uvede na veletrhu FESPA Digital 2016, který se bude konat 8. – 11. března na Rai Výstavišti v Amsterodamu, šest nových produktů pro digitální tisk. Na svém stánku bude předvádět i jejich aplikaci. 


Stánek E 30 v hale 1 bude představovat nové MPI ™ 1104 lité fólie, nové portfolio filmů pro digitální zdi a své nejnovější aplikační školení a semináře.

Shaun Hobson, senior obchodní ředitel Graphics Solutions Europe, řekl, že letošní stánek byl navržen tak, aby inspiroval a informoval: "Máme opravdu zajímavé produkty, které chceme představit profesionálním grafikům. Nabídneme jim tak, nejen možnost shlédnout tyto inovace v akci, ale seznámit se také s šíří jejich potenciálních možností. Tyto materiály jsou navrženy tak, aby umožnily více tvůrčí svobody a lepší výsledky při aplikaci". Avery Dennison FESPA Digital stánek nabídne návštěvníkům nejen inspiraci, ale také otevře nové obchodní příležitosti. Hlavními tématy jsou rychlost aplikace, nové volby barev a textur, servisu a školení.

Avery Dennison je také sponzorem soutěže ve světovém polepu, kde uvidíte realizace regionální a národní FESPA Wrap Masters, kteří vyhráli titul ve schválených soutěžích.O titul Světového Wrap Mistra 2016 se bude soutěžit ve dvoudenním finále, které se bude konat 10. - 11. března. Duncan MacOwan, vedoucí tohoto projektu, řekl, že konkurence je veliká a očekávají se práce v té nejvyšší kvalitě“.


Více
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje