Sign Invention
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Fujifilm předváděl potisk vlnité lepenky


Výrobní závod společnosti Fujifilm v britském městě Broadstairs v hrabství Kent byl dějištěm série workshopů, na kterých se předvádelo řešení pro UV potisk vlnité lepenky.

 

Investice do UV inkjet technologií může pomoci zvýšit flexibilitu výroby, efektivitu a ziskovost, stejně jako otevřít cestu k novým příležitostem v obalovém průmyslu. Klíčovou technologií byla nová řada tiskáren Onset X.
„Zorganizovali jsme sérii setkání s našimi zákazníky na téma potisku a zpracování vlnité lepenky,“ řekl Říká Steve Wood, marketing manager společnosti Fujifilm pro oblast corrugated display & packaging. „Každé z nich bylo zaměřeno na určité oblasti, protože digitální technologie nám umožňuje přizpůsobit prezentace přesně podle potřeb účastníků z různých regionů nebo zemi. Každý regionální trh má jemné nuance, které jej odlišují. Přizpůsobením programu jsme mohli zajistit  maximální relevanci s jejich potřebami“

Každý workshop se skládal z několika prezentací výhod UV technologie tisku, spolu s možnostmi, které tato technologie přináší pro zpracování vlnité lepenky.

 


Více
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje