Sign Invention Sign Invention
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

DEN SIGNMAKINGU - Bratislava
Typ akce: Akce hlavní


Datum zahájení: Úterý, 10.10.2017 10:00 - 17:00

Místo konání: Refinery Gallery, Vlčie hrdlo, 824 12 Bratislava

Organizátor: ABF, a.s.

WWW: http://signinvention.com/
 

OHLÉDNUTÍ za DNEM SIGNMAKINGU BRATISLAVA 2017

 

Den signmakingu Bratislava 2017

Po čtyřech letech se odborná veřejnost potkala na jediné polygrafické výstavě, která se letos na Slovensku konala. Sdružení dodavatelů pro signmaking zorganizovalo svou tradiční podzimní akci v prostorách Refinery Gallery v Bratislave.

 

Po návštěvnosti, kdy se na minulé Dny signmakingu Brno přišlo podívat až 400 lidí je příchod 250 návštěvníků odrazem velikosti slovenského trhu. Musíme si ale uvědomit, že letošní program byl postaven zejména na prezentacích technologií a absentovala témata, které před rokem přilákala velký počet lidí mimo přímý obor vizuální komunikace. Z mého pohledu byla akce zdařilá a naplnila svůj cíl.

 

Více informací zde.

 


Koncept akce:

 

Po letech se opět vrací na slovenský trh prezentační a vzdělávací jednodenní výstava. Akce se uskuteční ve stejném formátu jako v minulých letech, kdy se konala v Brně. Důraz bude kladen na odborné semináře se zaměřením na edukaci. Přednášky budou probíhat v dopoledních a odpoledních setech, které budou korespondovat s praktickými ukázkami technologií (workshopy). Jednotliví vystavovatelé nabídnou tematické ukázky, prezentace a workshopy.

 

Účastníci akce:


Antalis, Canon, Comimpex Print, Effetec, Europapier, HSW, Jansen Display, Konica Minolta, M&P, MailTec, Spandex, Vink Plasty, Zenit, Sdružení dodavatelů pro signmaking, Slovenský zväz sieťotlačiarov a digitálních tlačiarov, Asociace sítotisku a digitálního tisku ČR, POPAI CE a Stredná odborná škola polygrafická                     

 


 

Montážní pokyny pro vystavovatele:

 

Ke stáhnutí zde

 


Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje