Sign Invention
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Roland DGA zpřístupňuje software Cotodesign


Společnost Cotodesign, která byla při vývoji celé řady stolních zařízení Roland, umožňuje maloobchodníkům nabízet svým zákazníkům jedinečný zážitek z přizpůsobení produktu. Poskytuje intuitivní, interaktivní rozhraní mezi spotřebitelem a strojem, což umožňuje zákazníkovi přímo se účastnit procesu dekorace produktu.

 

Cotodesign je ideální pro individuální desingn trička, kšiltovek, tote bagů, plakátů, samolepek, pouzder na smartphony, dárků a dalších předmětů v různých maloobchodních provozech. 

Zákazníci používají intuitivní rozhraní Cotodesign na tabletech v obchodě k výběru produktů, které chtějí přizpůsobit, a vybírají z široké škály šablon návrhů. Po připojení k síti Wi-Fi v obchodě mohou nahrávat své vlastní fotografie nebo grafiku ze svých mobilních zařízení a vytvářet tak skutečně jedinečné návrhy. Software cotodesign je plně integrován s výběrem zařízení Roland, která rychle a bezpečně zobrazují design zákazníka na zvolený produkt, jakmile je objednávka zadána. Za pár minut si zákazník může vzít domů jedinečně přizpůsobený produkt.

 


Více
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje