Sign Invention
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

JEC World 2020 se nekonal


Tento oborový veletrh je zaměřený na zpracování kompozitních materiálů a jako mnohé další byl zrušen s ohledem na vývoj situace ve světě. Společnost Zünd se zde chtěla pochlubit ukázkami zpracování vysoce náročných kompozitních materiálů.

 

V tomto náročném odvětví výroby má značka Zünd referenční instalace u těch nejprestižnějších firem, mezi něž patří výrobci supersportů či letadel. Na veletrhu se měla prezentovat řešení pro formátování a tvarování složitých materiálů jako jsou kompozity z uhlíkových nebo skleněných vláken, polotovary jako prepreg nebo termoplastické organo listy, voštiny či silné pěnové materiály.

To vše je součástí široké škály materiálů používaných v řadě průmyslových odvětví. Stolové plotry Zünd jsou jedinečné právě proto, že umožňují zpracovávat všechny tyto materiály na jednom multifunkčním systému.

V průmyslu 4.0 obecně a zejména při řezání kompozitů je plynulý datový tok klíčem k vytvoření efektivních výrobních postupů. Díky softwarovým řešením od Zündu jsou uživatelé dobře vybaveni, aby zvládli vysoké požadavky náročného trhu. Software automaticky optimalizuje obrysy a dráhy řezu v závislosti na materiálu a výběru nástrojů. Díky integrované funkci nesting jsou jednotlivé díly automaticky vyskládány tak, aby byl materiál optimálně využit.

Tato úspora je pro mnoho výrobců rozhodujícím faktorem pro investici do švýcarské technologie.

 

Pro více informací o systémech Zünd pište na techno@hsw.cz.

 


Více
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje