Sign Invention
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Reklamní pult s pestrými barvami, který zaujme nejen na první pohled


Elegantní a velmi výrazný design skládacího pultu nenechá vaše zákazníky klidnými. Budou se chtít dozvědět více o vaší nabídce. Přečtěte si dále o chystané novince českého výrobce Jansen Display.

Pult s vlastním potištěným motivem se skvěle hodí do vašeho stánku na veletrhu nebo konferenci. Určitě ho ale také díky prémiovému designu kreativně využijete v obchodě pro vaše marketingové akce a zaujmete tak více zákazníků.

Pestré barvy na látce vyniknou díky LED podsvícení, které dodá vašemu sdělení ten správný šmrnc! Motiv látky navíc jednoduše vyměníte a můžete tedy kombinovat více designů a flexibilně je dle potřeby střídat.

Celý reklamní pult zvládne postavit 1 člověk během pár minut. A i přesto, že je pult rozkládací, je velmi stabilní a odolný. Nejedná se o žádné provizorní řešení, design je náramně praktický a myslí i na úložný prostor pultu z vnitřní strany.

V čem je tedy reklamní pult unikátní?

  • Prémiový vzhled látky s pestrobarevným potiskem.
  • LED podsvícení zvýrazňující váš motiv.
  • Stabilní a odolný pult s úložným prostorem.
  • Postavení pultu i výměnu látky zvládne 1 člověk.

Reklamního pultu se už nemůžeme dočkat! Skládatelný pult bude k dispozici již v 1. polovině tohoto roku. Do té doby se podívejte na představení Pop-up stěny s prémiovým vzhledem, článek najdete zde.

 


Více
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje