Sign Invention
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

HP Latex jako prostředek terapie


Apunts je chráněná dílna, kde až 80 % pracovníků tvoří lidé se zdravotním postižením. Zakázky pro tuto dílnu zajišťuje nadace Joia Foundation a ve výrobě Apunts využívá tiskárnu HP Latex R1000. 

 

Filozofie nadace vychází z hodnot sociální odpovědnosti firem. V Apunts pracuje více než 80 lidí a dílna nabízí své služby v oblasti designu, kreativity, digitálního a ofsetového tisku, velkoformátového digitálního tisku a merchandisingu.

Součástí sociálního programu nadace je zajištění kvalifikace pro lidi se zdravotním postižením, pro něž je k dispozici individuální plán získávání zručnosti a dovedností.

 

Profesionální tým

Specifikem celého projektu je zaměření na lidi s psychickými poruchami, takže součástí týmu jsou i psychologové a sociální pracovníci. Společnost HP umístila do tohoto prostředí tiskárnu HP Latex R1000. Video vám celý projekt přiblíží i obrazem.

Více se o latexových tiskárnách dozvíte na stránkách společnosti HSW Signall, která je dlouholetým partnerem společnosti HP: https://www.hsw.cz/katalog/tiskarny-latexove/

 

VIDEO:

 


Více
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje