Sign Invention
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Papyrus Bohemia rozšiřuje sortiment ultra-čirých fólií


Divize Viscom nabízí široké portfolio LFP materiálů pro polep oken dopravních prostředků, skel, výloh a nejrůznějších výplní. Ultra-čiré samolepící filmy jsou elegantním řešením, zejména na výlohách a dveřích obchodů, kdy dokáží nahradit např. klasickou řezanou reklamu…

 

U transparentních tiskových fólií je oceňována optická čirost, která podtrhuje estetiku provedení. Nový přírůstek POLI-LUX 760 ULTRACLEAR je monomerická, lesklá PVC fólie pro solventní, UV a latexové inkousty. Vzhledem k tomu, že se jedná o produkt 2v1, tak nabízí řešení i jako laminace zejména na OWV, a to i na UV inkousty díky vyšší vrstvě lepidla. POLI-LUX 760 ULTRACLEAR o tloušťce 80 mic. je opatřena permanentním lepidlem na solventní bázi, což umožňuje aplikaci mokrou cestou. Materiál zaujme atraktivní cenou a životností kolem 4 let v závislosti na použití. Další ultra-čiré samolepící tiskové fólie v nabídce jsou polymerické PVC ASLAN DFP 18, a nebo PET varianta AVERY SF 100. Pro zobrazení možností klikněte ZDE.

 

Papyrus Bohemia má v portfoliu certifikované OWV pro okenní grafiku na dopravní prostředky. Aktuálně prodloužený atest od Ministerstva dopravy se týká perforovaných okenních fólií a laminací z řady Optimal Selection, a to včetně certifikace na únikové východy u autobusů. Schválení technické způsobilosti výbavy vozidla zahrnuje tiskové perforované folie Optimal PWF One Way Vision a Optimal PFW Long Life. Atest 8SD se dále týká ochranných fólií Optimal PVC Ultra Clear G a Optimal PET Ultra Clear G. Uvedené produkty pokryjí širokou škálu aplikací od rovných ploch až po zakřivené povrchy s delší životností. Obě OWV fólie disponují Duo Linerem pro UV inkousty, umožňující tisk i latexovými technologiemi a v kombinaci s příslušnou ultra čirou laminací se jedná o cenově zajímavé a spolehlivé řešení pro grafiku, nejen na dopravních prostředcích. Papyrus Bohemia nabízí vybrané materiály až do šíře 1,52 m na okna větších rozměrů. Více informací lze získat na prodej.viscom.cz@papyrus.com nebo u vašeho obchodního zástupce divize Viscom.

 


Více
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje