Sign Invention
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Nové modely stolních tiskáren MUTOH


Japonský výrobce technologií pro výrobu reklamy MUTOH rozšiřuje nabídku o nové stolní deskové modely XpertJet 461UF a XpertJet 661UF. Oba modely nabízejí vyšší výkonnost, kvalitu a širší použitelnost. Jsou vybaveny mnoha vylepšeními oproti předchozím modelům ValueJet 426UF and 626UF jako je vícejazyčný intuitivní LED displej, zvětšená tisková plocha, vzhled a nová technologie vytvrzování tisku a další.  

 

Obě tiskárny svou konstrukcí a vlastnostmi reagují na rostoucí poptávku po personalizovaných výtiscích s přidanou hodnotou a zakázkovou malosériovou výrobu komerčních a průmyslových tiskových aplikací. Typickou aplikací jsou tisky na kryty mobilních telefonů, personalizované dárky, fotografické výrobky, reklamní předměty, jako jsou pera, zapalovače a USB flashky, suvenýry, ceny, malé nápisy, malá sériová výroba nebo prototypy obalů, ozdobné dlaždice atd.

 

Tiskárny je možné provozovat v režimu CMYK nebo CMYK + bílá + lak a jsou vhodné pro přímý tisk na širokou škálu materiálů včetně trojrozměrných objektů až do tloušťky 15 cm. Tisk na tmavé nebo čiré povrchy je možný použitím bílého inkoustu. Díky speciální lakové barvě jsou možné speciální povrchové úpravy, jako např. bodová barva, různé struktury nebo reliéfy.

 

Tiskárny XpertJet se díky své kompaktní velikosti vejdou do každého běžného kancelářského, domácího podnikatelského nebo malého maloobchodního prostředí. UV inkousty jsou navíc zdravotně nezávadné, neobsahují žádné nebezpečné látky znečišťující ovzduší (non-HAP), což znamená, že není nutný žádný systém nuceného větrání.

 

Distributorem technologií MUTOH v České republice a na Slovensku je společnost COMIMPEX PRINT. V případě zájmu o více informací, kontaktujte naše obchodní oddělení na emailu

obchod@c-print.cz, www.c-print.cz


Více
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje