Sign Invention
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Neuvěřitelná nabídka


Do konce března můžete u společnosti HSW Signall získat tiskárny pro potisk objektů a deskových materiálů Mutoh VJ 426UF/626 UF za mimořádně příznivé ceny, navíc s tříletou zárukou, která se vztahuje dokonce i na tiskové hlavy.

 

ValueJet VJ 426UF je kompaktní šestibarevná LED UV tiskárna (CMYK + volitelná bílá a lak) určená k potisku předmětů s integrovaným vakuovým stolem. VJ 426UF nabízí tiskovou plochu 483 mm × 329 mm, tedy rozměr formátu A3+. Umožňuje přímý tisk na objekty až do tloušťky 70 mm.

ValueJet VJ 626UF má pracovní plochu ještě větší, a to o rozměru 594 mm × 483 mm, tedy formát A2+. Umožňuje přímý tisk na objekty až do tloušťky 150 mm.

 

Široké uplatnění

Oba modely tisknou ve výjimečné kvalitě na širokou škálu pevných materiálů a předmětů včetně ABS, hliníkových desek, PC, PE, PET, PMMA (akrylát), PP, PS, PVC a skla.

 

Nenáročný provoz

Stroje charakterizují nízká spotřeba energie a nízké teploty, takže jsou ideální i pro materiály citlivé na teplo. 

Ve srovnání s „klasickým“ UV tiskem poskytuje UV technologie Mutoh LED UV nejmodernější zdravotní, bezpečnostní a ekologické výhody: nedochází k vytváření ozonu, neuvolňují se těžké kovy, jako jsou rtuť a olovo. Kromě toho jsou LED UV inkousty a lak společnosti Mutoh zcela prosté VOC, neobsahují žádné nebezpečné látky znečišťující ovzduší (non-HAP) a jako takové nepotřebují systém odvětrávání. V nabídce tiskáren od HSW Signall jsou k dispozici flexibilní inkousty.

 

Nové příležitosti

Víceúčelové LED UV tiskárny k potisku předmětů dosahují ultra ostrých, vysoce kvalitních výstupů a jsou zaměřeny konkrétně na reklamní předměty nebo jednorázové návrhy produktů a jejich prototypy, personalizované dárky, obaly, suvenýry, ceny, speciální průmyslové předměty, štítky, nálepky, nápisy atd.

Jako doplňkové technologie k velkým flatbedům dokážou velmi výrazně snížit podíl odpadu deskových materiálů v provozu. S jejich pomocí se totiž dají využít i opravdu malé zbytky desek k výrobě štítků a reklamních tabulek.

Nejdůležitější výhodou této nabídky od HSW je kompletní záruka prodloužená na tři roky včetně tiskových hlav.

 

Více informací najdete zde:

https://www.hsw.cz/data/files/Titulka/Banner/02_20_Banner%20Mutoh%20UV_426_626.pdf

 


Více
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje