Sign Invention
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Zákazník chce jednoduché řešení


V jednoduchosti je krása – to si uvědomují i zákazníci českého výrobce reklamních poutačů Jansen Display. Získají totiž bezstarostně kompletní řešení prezentace na jednom místě.

Lidé oceňují snadnost získání poutače s potištěným plakátem dle vlastních představ. Stačí jim na e-shopu nahrát design, dokončit objednávku a do 72 hodin mají prezentační systém před dveřmi.
Protože je tato služba velmi oblíbená, investoval Jansen Display na konci roku 2019 do rozšíření tiskařského centra, aby mohl dostát závazku dodat kvalitně potištěný reklamní poutač do 72 hodin.
Díky skvělému zákaznickému servisu v Jansen Display je možné také poptat individuální řešení reklamního poutače a nechat si navrhnout variantu na přání.
V roce 2020 se mají zákazníci na co těšit! Jansen Display slibuje rozšířit portfolio prezentačních systémů o potisknutelné foto stěny, party stany, potištěné pulty a mnoho dalšího. Tedy spousta reklamních poutačů, díky kterým zapůsobíte v očích zákazníků.
Vyzkoušejte výhody spolupráce s Jansen Display i vy a podívejte se na aktuální nabídku reklamních poutačů s tiskem, kterou naleznete na https://www.jansen-display.cz/produkty-s-tiskem.

 

 


Více
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje