Sign Invention
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

HP Latex R2000 mění i obalový trh


Toto video ukazuje, jak se uplatní latexový flatbed HP Latex R2000 ve firmě specializující se na obaly.

 

Superior Packaging and Finishing je rodinný podnik, který byl založen před více než dvaceti lety jako specializovaná firma na služby v oblasti finishingu – výsek, skládání a lepení obalů. Dnes má více než 100 zaměstnanců a obrovskou nabídku balicích a dokončovacích služeb. Sídlí nedaleko Bostonu a zakládá si na vysoké kvalitě, dodržování termínů dodávek a nabídce specifických obalů. Právě proto investovala také do tiskárny HP Latex R2000.

 

HP Latex R2000

Tyto hybridní tiskárny jsou řešením kombinujícím špičkovou kvalitu výstupu s výbornou venkovní odolností. Použité inkousty HP Latex čtvrté generace, dosahují stálosti barev až tři roky bez laminace a pět let s laminací. Jsou vysoce odolné proti mechanickému poškození, což bylo donedávna doménou hard solventních inkoustů. Tiskárny HP Latex R2000 využívají osvědčený HP Latex Optimizer, který přitahuje kapky inkoustu jako magnet a tím zajistí jeho mimořádně přesné umístění na médiu, které připraví pro dosažení perfektní kvality tisku. Výstupy jsou zdravotně nezávadné, bez zápachu a narozdíl od solventních inkoustů není v provozu potřeba instalovat žádné odsávání. Velkou výhodou je velmi rychlé schnutí, které umožňuje další zpracování výtisků bezprostředně po vytištění. 

Více informací o latexových tiskárnách najdete na stránkách společnosti HSW Signall, která má na našem trhu s latexovou technologií nejdelší zkušenosti: https://www.hsw.cz/katalog/tiskarny-latexove/

 

VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=O_yeFRgYbiA&feature=emb_logo

 


Více
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje