Sign Invention
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Design na míru


Společnost CLI Group sídlí ve městě Paterson nedaleko New Yorku. Na videu můžete vidět, jak dokázali využít tiskárnu HP Latex 1500 k výrobě čalounických potahů.

 

Specialitou společnosti je hledání technologií, které pomohou návrhářům, designérům i výrobcům textilií realizovat jejich záměry. Proto nabízí řešení pro klienty z oblasti designu i průmyslové výroby. Společnost úspěšně rozšířila svou nabídku na desítky různých produktů a procesů pro povrchovou úpravu textilu a zpracování dalších materiálu.

 

Custom Laminations

Společnost se dělí na několik divizí. Jedna z nich, Custom Laminations, má za sebou již více než 50 let zkušeností se zpracováním doslova tisíců různých typů textilu a tapet. Obrací se na ni designéři, čalouníci a výrobci textilií pro rezidenční, hotelové a komerční aplikace.

V Custom Laminations dokážou u nejrůznějších tkanin i tapet upravit povrch speciální fólií, doplnit materiál o podložku z papíru, vliesu, úpletu či akrylu. Více informací najdete na adrese: www.thecligroup.com

 

HP Latex 1500 

HP Latex 1500 je průmyslová tiskárna kombinující to nejlepší ze solventní a waterbased technologie. HP Latex 1500 poskytuje exteriérovou odolnost v kombinaci s vysokou variabilitou potisknutelných médií napříč celým signmakingem. Přináší vysokou kvalitu tisku na průmyslové úrovni, tiskové výstupy bez zápachu, nižší požadavky na denní údržbu a ekologickou výhodu vodou ředitelných inkoustů.

Výtisky vycházející ze stroje jsou kompletně vytvrzené a je možné je okamžitě začít používat – laminovat, formátovat nebo rovnou prezentovat.
HP Latex 1500 nabízí maximální tiskový výkon 74 m2/h, běžná produkční rychlost pro vysoce kvalitní interiérové tisky je 45 m2/h. Běžné exteriérové tisky produkuje tato tiskárna rychlostí 56 m2/h.

Více informací získáte u společnosti HSW Signall, která u nás latexové technologie od HP dodává již od jejich prvního uvedení na náš trh. https://www.hsw.cz/katalog/tiskarny-latexove/

 

 

VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=0tHFZaq-nhY&feature=emb_logo

 


Více
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje