Sign Invention
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Sametový Range Rover


Vozy značky Range Rover vyjadřují status a životní styl svých majitelů. V soutěži Mactac Creative Awards se nyní o přízeň a hlasy publika hlásí i projekt netradičního carwrappingu.

Přihlašovatelem je společnost Waterloo Graphics Ltd z Velké Británie zabývající se tiskem a signmakingem více než deset let. Poskytuje komplexní služby v oblasti výroby reklamy a vizuální komunikace od návrhu po aplikaci. Sídlí ve Wimbledonu a své služby poskytuje především v oblasti Londýna. Její realizace najdete v širokému spektru místních obchodů, na hlavních třídách i u nadnárodních společností a organizací.

Hebký Range

Vozidlo je podle společnosti Waterloo Graphics nejlevnější forma reklamy a skvělá příležitost k propagaci. Kromě komerčních projektů si ve firmě rádi vychutnají i designové realizace pro soukromé zadavatele. Zakázek v oblasti carwrappingu je tolik, že se firma rozhodla nabízet své služby v této oblasti i přes víkend, a dokonce i v noci. Z jejich dílny vyšel i soutěžní projet. Na majestátní vozidlo Range Rover byla aplikovaná designová fólie Mactac Tuning Film Velvet.

Mactac Velvet

Tato speciální samolepicí litá fólie se sametovým povrchem je určena pro dekoraci automobilů nebo aplikaci na hladké povrchy v interiérovém designu. Materiál dodává automobilu nebo luxusním interiérům efekt hluboce matné barvy a zcela nevšední hmatový vjem sametové struktury. Takto polepené automobily lze mýt i v automyčkách. Podrobnosti najdete na stránkách společnosti HSW Signall, která je dlouholetým dodavatelem produktů Mactac na náš trh: https://www.hsw.cz/katalog/mactac-tuning-film-velvet/


Více
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje