Sign Invention
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Papyrus Bohemia doplňuje portfolio reflexních fólií


V oblasti fólií pro zvýraznění vzhledu a zvýšení bezpečnosti ucelila divize Viscom nabídku reflexních fólií. Avery Dennison uvedla v roce 2018 série Retro-Reflective s označením V-4000 EA RS a V-4000 E EA RS, což jsou 2 řady s životností 7 let, obsahující každá 6 barev...

 

Jedná se reflexní fólie o síle 237 mic. s technologií skleněných perliček s Long-Term Removability (LTR) schopností, tzn. dlouhodobou odstranitelností. Zároveň mají kanálkové lepidlo pro snadnou aplikaci využívající EARS™ technologii. Typ V-4000 je reflexní film vyvinut primárně pro dlouhodobé značení vozových parků a V-4000 E je verze navržená pro aplikace na nákladní vozy. Série V-4000, primárně pro dopravní prostředky, nalezne uplatnění i pro architektonické a obecné značení.

 

Fólie jsou určeny na mírně zakřivené povrchy, snadno použitelné pro vyřezávání na plotrech. Role mají rozměr 1,22 x 25 m a standardně skladem je bílá barva AVERY V4000-101 WHITE – zároveň vhodná i na tisk na všech běžných tiskových platformách. Nově jsou řady V-4000 a V-4000 E k dispozici také s klasickým permanentním lepidlem (označení PERM), přičemž síla filmu je 179 mic. Tyto verze jsou cenově zajímavější volbou, disponují lepidlem s vyšší sílou adheze a jsou v nabídce v šíři 1,22 m. Obě rodiny V-4000 E jsou homologovány jako třída E v souladu s normou ECE104. Více informací lze získat na prodej.viscom.cz@papyrus.com nebo u vašeho obchodního zástupce divize Viscom.

 

 

 

 


Více
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje