Sign Invention
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

S Zündem na vlnitou lepenku


Podívejte se na použití nástroje Press Cutting Tool Zünd – PCT, který je určen pro zpracování vlnité lepenky. Zvyšuje kvalitu řezu a posouvá efektivitu na ještě vyšší úroveň.

 

Zünd uvedením nového nástroje Press Cutting Tool – PCT dále rozšiřuje svou již tak rozsáhlou paletu dostupných nástrojů pro zpracování vlnité lepenky. Tento nový řezací nástroj zvyšuje jak výkon, tak kvalitu řezu. Na rozdíl od oscilačního nástroje nabízí PCT mnohem větší stabilitu. To umožňuje jak rychlejší zpracování, tak čisté a přesně oříznuté hrany.

 

Speciální konstrukce

Pro dosažení tohoto výkonu je PCT vybaven konvexní kluznou patkou, která stlačuje materiál během procesu řezání, což vytváří polštářkový efekt podél řezných linií. Výsledná kvalita hran se rovná kvalitě konvenčního výseku.

Nastavovací kroužek pak řídí hloubku poklesu kluzné patky a sílu komprese. Nástroj je vhodný pro vlnitou lepenku do maximální tloušťky 7 mm, aniž by došlo k roztržení nebo proražení krycího kartonu. PCT je také schopen bezchybně řezat velmi jemné detaily, včetně poloměrů 3 mm a více. Uplatní se při zpracování jakýchkoli produktů z vlnité lepenky, kde jsou žádoucí bezchybné hrany, jako jsou vysoce kvalitní obaly pro spotřební zboží a POP displeje.

Více informací o stolových plotrech Zünd najdete na stránkách společnosti HSW Signall, která tyto technologie u nás distribuuje: https://www.hsw.cz/katalog/rezaci-plotry-deskove/.

 

VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=fshhX_UAvY4


Více
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje