Sign Invention
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Popularita desek Dispa


Název desek Dispa vychází ze spojení slov display a paper. Jedná se o pětivrstvý papírový sendvič, jehož jádro je embosované a z vnějších stran je kryje bílý polomatný papír. Popularita tohoto materiálu je tak velká, že ve společnosti Zünd vyvinuli pro jeho zpracování nový nástroj.

Nástroj C305 je speciálně navržen pro bigování a rylování desek Dispa. Dvojité drážkování usnadňuje následné skládání a zaručuje tak vysoce kvalitní výsledky. C305 lze rychle vložit do držáku Creasing Tool Type 3 - CTT3.

 

Vynikající užitné vlastnosti

Díky unikátní konstrukci je Dispa lehká, pevná a najde uplatnění pro nejrůznější krátkodobé reklamní kampaně. Celková tloušťka je 3,8 mm a plošná hmotnost 800 g/m2.

Hladký, bílý, oboustranně potisknutelný povrch je ideální pro UV tisk a sítotisk. Oproti vlnité lepence působí luxusně a v případě tvarového výseku má okraj všude stejný vzhled. Při zpracování, popř. instalaci se nemusí řešit směr vlny, což nabízí větší variabilitu. Možnosti použití jsou již zmíněný potisk, oboustranné kašírování a výsek. Zároveň se jedná o cenově příznivé řešení nejrůznějších interiérových aplikací v signmakingu. Rylování však až dosud nebylo pro tyto desky doporučováno.

 

Ekologický materiál

Produkt je vyrobený z celulózových vláken, takže je plně recyklovatelný a přátelský vůči životnímu prostředí. Dispa je držitelem certifikátu FSC, jenž označuje výrobky, které vznikly v souladu se zásadami udržitelného lesního hospodaření.

 

Podrobné informace

Více informací o stolových plotrech Zünd najdete na stránkách společnosti HSW Signall, která u nás tyto technologie distribuuje: https://www.hsw.cz/katalog/rezaci-plotry-deskove/.

Podrobnosti o deskách Dispa jsou uloženy zde: https://www.hsw.cz/katalog/dispa/.

 

 

VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=QWyBeCcxtFo


Více
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje