Sign Invention
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Vesele na toaletách


Kreativita se nemusí vyhýbat ani diskrétním místům, jako jsou toalety. Podívejte se na ukázku instalace vtipné grafiky, kterou navrhla, vytiskla a nainstalovala společnost Nebula Creative Limited z britského Bradfordu.

 

Malé nástěnné grafiky korespondují se vzduchovými sušiči rukou na toaletách hudebního klubu. Účelem není jen „odlehčit“ náladu v prostorách toalet, ale  také vytvořit prvek, který může svým způsobem předcházet vandalismu. Použita byla samolepicí fólie Mactac.

 

Materiály k polepu speciálních povrchů

Stěny, stejně jako podlaha, vyžadují speciální materiály. Kouzlo tkví v kombinaci vhodného lepidla se sníženou nebo naopak výrazně zvýšenou lepivostí a PVC filmu odpovídajících vlastností. Podrobnosti o produktech Mactac určených k polepu stěn najdete v katalogu společnosti HSW Signall, která je distributorem materiálů této značky (https://www.hsw.cz/katalog/polep-specialnich-povrchu/). Tématice polepu stěn věnovali produktový manažeři i několik workshopů. Zajímavým materiálem k ochraně tisků a fotografií je ultračirá polyesterová antigraffiti laminace Mactac Permagard LUV 7036, která najde využití v interiéru i exteriéru (https://www.hsw.cz/katalog/mactac-luv-7036/). Více informací si můžete vyžádat na adrese produkt@hsw.cz.

 


Více
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje