Sign Invention
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Xerox zvítězil v soutěži Obal roku 2019 s dárkovým obalem na miniaturní lahvičky


Xerox zvítězil v kategorii Dárkové obaly. „Naší vizí je být respektovanou a inspirativní společností. Já jsem nesmírně pyšná, že můj tým se jí drží. Vždy jdou ještě o krok dál a zkouší, kam až je naše technologie pustí. I tento obal nás přesvědčil, že je stále kam se posouvat a jediným limitem je naše vlastní fantazie a tvořivost,” říká Veronika Brázdilová, generální ředitelka Xeroxu pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko. 

 

Propracované obaly Pro něj i pro ni využívají všechny výhody digitálních technologií. Oba jsou potištěny bílou barvou na stroji Xerox® Iridesse™. K vyseknutí těl do nejmenšího detailu byl využit laserový stroj Trotec Speedy 360. S malou úpravou je možné konstrukci použít v podstatě na jakoukoliv lahvičku. 

 

„Nápad vyrobit obal na miniaturní lahvičky vznikl jako prezentace kvality digitálního tisku bílou barvou na černý grafický papír. Kombinace s laserem umožnila design obohatit o výsek detailních grafických prvků a zároveň dosáhnout příznivých nákladů při malonákladové výrobě těchto elegantních dárkových obalů. Získané ocenění patří všem zaměstnancům Xeroxu a našim partnerům za přípravu a výrobu obalu pro návštěvníky expozice Xerox na veletrhu Reklama Polygraf 2019,“ řekl Petr Jetel, produktový manažer Xerox ČR. 

 

Digitální tisk obalů nabízí neuvěřitelný prostor pro kreativitu a fantazii. V dnešní online době se spousta z nás snaží zaujmout zákazníky jinak, přebít konkurenci. Obal je právě jednou z možností, jak se stát srdcovkou a volbou číslo jedna pro klienta. 

 

O soutěži Obal roku 

Od roku 1995 pořádá obalový institut Syba jedinou certifikovanou obalovou soutěž v České republice a na Slovensku. Kořeny soutěže však sahají až na počátek 70. let minulého století. Cílem je šíření pozitivního náhledu na obaly a představení novinek jak v obalových materiálech, tak v procesech a technologiích balení a výroby obalů. Úspěch v soutěži otevírá dveře do globální soutěže Worldstar Packaging Awards.   

 

Letošní ročník se konal 18. až 20. června v prostorách Obalového institutu Syba v pražských Vysočanech. Zúčastnilo se jí celkem 103 společností v 11 kategoriích od potravin přes farmaceutické produkty až po automotive a přepravní, průmyslové obaly. Veřejné ocenění práce obalových konstruktérů a designérů proběhne 24. října 2019 při slavnostním předání ocenění na galavečeru obalového kongresu OBALKO.    

 

Xerox patří k pravidelně oceňovaným společnostem. V loňském roce získal ceny v kategorii Procesy a technologie a cenu sympatie za produkční tiskový stroj Xerox® Iridesse™. 

 


Více
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje