Sign Invention
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Xerox uvádí nové tiskárny


Společnost Xerox uvádí na trh novou řadu tří cenově dostupných tiskáren. Jsou navrženy pro menší kanceláře, a přitom bez ztráty kvality tisku, zabezpečení nebo uživatelského dojmu. Dbají na rozpočet, spolehlivost a vyšší tiskovou kapacitu. Xerox B210 a multifunkční tiskárny B205 a B215 nabízejí vysokorychlostní bezdrátové připojení, které uživatelům umožňuje tisknout kdekoli a kdykoli.

 

Konečně i do nižších sérií tiskáren přichází moderní možnosti tisku nejen v lokální domácí/firemní síti přes Apple AirPrint a Moprii pro Android, ale též po internetu přes Google Cloud Print – sdílejte svou tiskárnu komukoli s Google účtem. A to vše v lehké kompaktní konstrukci, která nezabírá místo na stole,“ říká k uvedení Xerox série B200 produktový manažer Ondřej Vltavský.

 

Nové tiskárny Xerox jsou vybaveny připojením Wi-Fi Direct, které umožňuje bezdrátový tisk bez routeru. Funkci mobilního tisku podporují technologie Apple AirPrint, Google Cloud Print, Mopria a Android. Zařízení dosahují rychlosti tisku až 31 stránek za minutu s kvalitou obrazu s vysokým rozlišením 1200 x 1200 dpi.

 

S využitím podnětů ze série Xerox VersaLink® a AltaLink® je multifunkční tiskárna B215 vybavena 3,5 palcovou dotykovou obrazovkou, která nabízí ovládání podobné smartphonům. 

 

Malé podniky a osoby pracující z domova mají stejné požadavky ohledně snadného využití, funkčnosti, kapacity a produktivity jako větší kanceláře. Nová řada lehkých kompaktních tiskáren nabízí tyto funkce za odpovídající cenu,“ říká Terry Antinora, viceprezident a generální ředitel společnosti Workplace Solutions, Xerox. 

 

Nová tisková zařízení budou k dispozici od 6. srpna 2019.

 

 

 


Více
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje