Sign Invention Sign Invention
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Bitcon představuje produkční UV LED flatbed tiskárny Locor


Bitcon představuje produkční UV LED flatbed tiskárny Locor

LOCOR  UV LC-3220 je velkoformátová plošná UV LED tiskárna určená pro potisk deskových a dalších materiálů o tloušťce do 10cm. Poskytuje široký prostor pro vytváření kvalitních tisků v případě interiérových i exteriérových aplikací, jako je tisk POS displejů, potisk dlaždic, nábytku, dřeva, skla, výrobu značek, nápisů, reklamních stojanů a obalů ad.   

 

K dispozici jsou dva modely UV LED deskových tiskáren – menší s pracovní plochou 250 x 130cm a větší s pracovní plochou 320 x 205 cm. Pracovní plocha je vybavena 4-zónovým vakuovým přisáváním s automatickými vymezovacími piny, které usnadňují zakládání materiálu.       

Tiskárny je možné osadit buď tiskovými hlavami RICOH GEN 5 (2 – 8 hlav) nebo Konica Minolta (4 – 16 hlav) v různých konfiguracích s možností barev CMYK LcLm, bílá i lak. Každý barevný kanál je vybaven systémem individuální kontroly teploty inkoustu.

 

Tiskárny jsou dodávány s ripovacím programem ONYX nebo Photoprint.  Kvalitu tisku i s vynikající kryvostí bílé barvy si můžete přijít ověřit do showroomu naší firmy.


Více
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje