Sign Invention Sign Invention
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Novinky Summy na veletrhu FESPA 2019


Novinky Summy na veletrhu FESPA 2019

Summa zabodovala na veletrhu FESPA 2019. Představila hned dvě novinky v oblasti formátování textilních aplikací a úplnou novinku v řezacím laserovém systému.

U stolových plotrů společnost představila technologii Summa F – v šíři 3,2m. Ideální doplněk pro produkční formátování velkých textilních aplikací za bezkonkurenční cenu. Univerzální technologie, kterou je možné doplnit o standardní moduly používané i na ostatních Summa F stolových plotrech. Podpořeno novým ovládacím softwarem Go Produce. Výborná volba pro zákazníka se smíšenou produkcí v max. rozměrech 3,27 x 3,21m  a  3,27 x 2,1m.

Katalog ke stažení zde: https://www.summa.eu/en/f-series

Nové profesionální řezací laserové systémy Summa L – v šíři 1,8 a 3,2m s možností konfigurace síly výkonu laseru dle potřeby zákazníka, jste měli možnost si vyzkoušet přímo na veletrhu FESPA 2019. Tato technologie je ideální pro jednoúčelové formátování i rolového textilu pro všechna odvětví. Plavky, móda, sport, technický textil, čalounictví, a jiné. Technologie poskytuje bezkonkurenční přesnost a zejména rychlost mezi zařízeními svého druhu. 

Katalog ke stažení zde: https://www.summa.eu/en/laser-series

Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení společnosti COMIMPEX PRINT: obchod@c-print.cz, +420 730 588 491

 

 

 


Více
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje