Sign Invention Sign Invention
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Tisky z HP Latex R1000 v novém vzorníku


Nový vzorník navazuje na dlouholetou spolupráci společnosti HP a HSW Signall. Potištěné vzorky ukazují vysokou kvalitu latexové technologie na nejčastěji používaných médiích pro nejdůležitější aplikace. Vzorník zatím obsahuje osm materiálů.

 

Flexibilní média

Signmaking si bez samolepicích fólií ani neumíme představit. Prvním vzorkem je tedy fólie Intercoat White Gloss 1600, která ukazuje fotografickou kvalitu tisku. Latexová technologie způsobila masové rozšíření digitálně potištěných tapet, takže nechybí ani vzorek populární tapety Neschen Performance Wallpaper, který zaujme plností barev na bohatě strukturovaném povrchu

 

Komůrkový plast

Desky Biprint z komůrkového polypropylenu nabízí ohromné možnosti. Vydrží i delší vystavení v exteriéru, ale svou dostupnou cenou umožňují realizovat i krátkodobé kampaně na vysoké úrovni. Tyto desky poskytují v kombinaci s latexovým inkoustem pozoruhodné výsledky, protože tisk snese ohýbání materiálu, aniž by se poškodil.

 

Akrylát

Kreativní možnosti bílého inkoustu ukazuje vzorek černého, vysoce lesklého akrylátu. Mléčné akrylátové desky s potiskem motivu na rubové straně a podkladovou bílou vrstvou zase nadchnou každého výrobce světelné reklamy. Oba uvedené vzorky jsou tištěny na materiály Altuglas.

 

Sendvičové desky

Kvalitní grafiku pro interiérové aplikace zastupuje vzorek fotografie na desce Kapa Plast. Pro exteriérové a dlouhodobé interiérové aplikace zase můžete zvolit hliníkové sendvičové desky. Přímý potisk hliníkové vrstvy desek I Bond poskytuje metalický efekt a strukturu kartáčovaného hliníku.

 

PVC desky 

Nejběžnější reklamní aplikací bude ještě dlouho přímý potisk PVC desek. Vzorek desky Simopor-Light ukazuje výhody širokého barevného gamutu technologie HP Latex a to, jak i v potištěných plochách zachovává původní strukturu povrchu.

 

Taška přes rameno 

Deskové materiály jsou samy o sobě dost těžké, a když jich máte přenášet několik najednou, určitě zaznamenáte jejich váhu. Aby byly vzorníky co nejpraktičtější, jsou vzorky uloženy v polstrované tašce přes rameno a jsou chráněny pěnovými vycpávkami, vyřezanými oscilačním nožem.

 

 


Více
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje