Sign Invention Sign Invention
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Summa F Series a novinky za rok 2018Společnost Summa se stále vyvíjí a snaží se plnit potřeby zákazníků. V roce 2018 bylo představeno mnoho novinek a vylepšení jako je například zrychlení o 40 % či nové formáty.

Stroj Summa F Series je nejvšestrannější plotr na světě. Je schopný řezat jak desky, tak klasické rolové materiály. Stroj nabízí například uchycení až tří různých nástrojů na nástrojovém modulu a díky pneumaticky poháněným úchytům drží materiál na místě a je možné ho zpracovávat.

Letošní novinky:

F-Performance mód 
Na základě požadavků zákazníků, vyžadujících rychlejší provoz Summa uvolnila tzv. F-Performance funkci na všechny zařízení Summa F Series.
Díky rychlejším pohybům řezací hlavy tento mód zrychluje výkon zařízení až o 40%.
Tato nová funkce se projevuje nejvýrazněji při nástroji kiss-cut. Zakázky budou hotové dvojnásobně rychleji bez ztráty kvality. Samozřejmě výkon i ostatních materiálů se výrazně zvýší.

Burr-free knife
Summa vyvinula nový nůž tzv. Burr-free. Je vhodný pro nástroj Double edge Cutout tool čím přispívá ke kvalitnějším výstupům na flatbetových zařízeních. Tento nůž má jednu stranu zešikmenou což zabezpečí, že se při řezání nezvedá hrana materiálu a hrany jsou výrazně kvalitnější. Nůž je možné použít na všech zařízeních F-Series a vhodné pro materiály jako je papír, sklo či polypropylen.

Nové formáty
Nejčerstvější novinkou je rozšíření formátů, které si můžete objednat. 
Nově si můžete objednat stroj o rozměrech: 
F3220 - 327 x 210 cm
F3232 - 327 x 320 cm
Důvodem rozšíření je především textilní odvětví, kdy většina výrobců textilií pracuje právě se šířkou 320 cm. Na nových formátech můžete použít maximální šířku média 332 cm.V případě zájmů o více informací se obracejte na našeho produktového manažera za Technologie:

Pavel Hamar
pavel.hamar@integart.cz
+420 702 166 873

Team Integart

 


Více
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje