Sign Invention Sign Invention
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Xerox drží vedoucí pozici


Konzistence společnosti Xerox v tom, jak udává směr trhu v této oblasti, je důvodem k opětovnému získání prvenství v této oblasti služeb,“ říká Louella Fernandes, zástupkyně ředitele ve společnosti Quocirca. „Historie společnosti Xerox v oblasti multikanálové podpory prodejců, globálních dodávek, komplexní analýzy a reportování spojené s nyní již osvědčenou silou technologie ConnectKey, dále upevňuje její přetrvávající sílu v oblasti trhu s řízenými tiskovými službami.”

 

Jsme nesmírně hrdí, že můžeme poskytovat našim zákazníkům nejlepší služby v oboru. Zároveň nás těší, že je umíme přizpůsobit potřebám zákazníka bez ohledu na jeho velikost nebo obor podnikání,” říká Veronika Brázdilová, Veronika Brázdilová, generální ředitelka Xerox pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko.

 

Technologie ConnectKey od Xeroxu navzájem propojuje fyzický a digitální svět a z tradičních tiskových zařízení dělá chytré asistenty, kteří řeší potřeby spojené s moderní dobou i  komunikací. Personalizované automatizované pracovní postupy, přístup do cloudu na jeden klik, propojení tiskárny s mobilním zařízením, aplikace dělané na zakázku a víceúrovňové bezpečnostní prvky pomáhají vylepšovat uživatelskou produktivitu, efektivnost a informační bezpečnost.

 

Xerox pomáhá zákazníkům dosahovat strategických cílů

Zákazníkům Xeroxu v oblasti řízených tiskových služeb jsou i nadále poskytovány uchopitelné nástroje, které jim díky řízenému tisku mohou pomoci dosahovat strategických cílů. Například společnosti Goldcar, která je leaderem v oblasti pronájmu automobilů ve Španělsku a Portugalsku, pomohly řízené tiskové služby zvýšit flexibilitu a snížit náklady a umožnily tak dosáhnout cílů spojených s geografickou expanzí a zdravým růstem. 

 

Řízené tiskové služby od Xeroxu nám poskytly zaprvé rychlost a flexibilitu potřebnou pro naši firemní expanzi. Zadruhé kontrolu a optimalizaci nákladů, kterou potřebujeme v rámci našich každodenních operací,“ říká César López, technologický ředitel společnosti Goldcar. „Umožňují nám také posílit náš dlouhodobý závazek k udržitelnosti a korporátní společenské odpovědnosti tím, že nám pomáhají podrobně sledovat často i nepotřebný tisk a snížit tak celkovou spotřebu papíru.“

 

Nabídka řízených tiskových služeb Xeroxu je navržená tak, aby vyhovovala komplexním potřebám jak velkých společností, tak malých a středně velkých podniků přecházejících z využívání papíru k digitálním formám. Technologie typu platformy DocuShare® od Xeroxu umožňuje existenci základních atributů moderní kanceláře: mobilitu práce, spolupráci, intuitivní datový management a automatizaci časově náročných procesů. Další nástroj User Analytics Service od Xeroxu odhaluje cenné informace o využití tiskárny a identifikuje možnosti automatické digitální transformace.

 

Dokumentová a datová bezpečnost i nadále zůstávají důležitou součástí nabídek služeb sféry MPS od Xeroxu. „Xerox má silný set bezpečnostních služeb a nástrojů, které jsou neoddělitelně spojené se smlouvami o řízených tiskových službách. Vrstvený přístup k bezpečnosti zahrnuje služby zhodnocování nebezpečí, rozvoje bezpečnostní politiky, dodržování bezpečnosti, opravy problémů a uživatelskou analytiku, auditování a sledování,“ uvádí dále zpráva společnosti Quocirca.

 

Tady v Xeroxu jsme odhodláni dávat zákazníkům takové nástroje a podporu, kterou potřebují k tomu, aby začali přechod k digitálnímu pracovnímu toku nebo s ním pokračovali,“ říká Tracey Koziol, seniorní viceprezidentka Global Offerings společnosti Xerox. „Jsme hrdí na to, že jsme opět byli uznáni světovým leaderem v oblasti MPS a nadále našim zákazníkům pomáháme dosáhnout efektivity, produktivity a snižování nákladů.“

 

Zpráva společnosti Quocirca také nabízí nezávislé zhodnocení škály vybraných poskytovatelů řízených tiskových služeb a na základě zákaznického průzkumu nastiňuje klíčové trendy této sféry.

Závěry zprávy shrnují:

●   Rozšíření smluv MPS o služby digitálního pracovního postupu může podnikům pomoci s dalším zvyšováním efektivity a vylepšováním produktivity. Celkově již 84 % organizací do svých procesů zahrnulo digitální procesy nevyžadující spotřebu papíru.

●   MPS jsou klíčovým atributem urychlujícím digitální transformaci skrze implementaci digitalizace a automatizace pracovního postupu.

●   Kvalita služeb a bezpečnost jsou hlavními důvody pro implementaci MPS.

●   Téměř polovina (49 %) organizací se ztotožnila s tím, že bezpečnost v oblasti tisku je důležitá pro jejich celkovou strategii bezpečnosti v oblasti informací.

 

 

 

 

 

 

 

 


Více
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje