Sign Invention Sign Invention
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Reklama na moři


Jachta s polepem na trupu a grafikou na plachtách byla připravena jako reklama na novou řadu seriálu Narcos, Mexiko z produkce Netflixu. Loď se ukázala v plné kráse na této slavné francouzské regatě, která probíhá na volném Atlantiku. Téma Narcos bylo zobrazené téměř na všech místech lodi. Náročný byl zejména trup, kde se aplikovala samolepicí fólie MACtac JT 10700 WG-BFG Wrapping Film, kterou na našem trhu dodává společnost HSW Signall.

 

MACtac JT 10700 WG-BFG

Mactac JT 10700 WG-BFG Wrapping Film je bílá lesklá litá samolepicí fólie určená k potisku na celopolepy dopravních prostředků. Síla pouhých 50 µ z této fólie dělá ideální materiál pro práci v prolisech, dalších konkávních nebo konvexních zaobleních a díky kanálkovému lepidlu usnadňuje proces aplikace.

Bubble-free lepidlo obsahuje mikro kanálky, kterými lze velmi snadno vytlačit vzduchové bubliny vznikající při aplikaci a zároveň vykazující velmi dobrou adhezi lepidla po aplikaci. Práce je tak méně časově náročná a zároveň materiál vzhledem k flexibilitě zvládne i náročné 3D prolisy.

V nepotištěném stavu dosahuje životnosti 7 let v exteriéru. Při aplikaci potištěné folie na dopravní prostředek a v kombinaci s vhodnou ochrannou laminací, kterou je výhradně MACtac LF 10700 CG-UV nebo Mactac LF 10700 CM je životnost čtyři roky pro vertikální a dva roky pro horizontální aplikaci. Více informací najdete na stránkách společnosti HSW Signall, která je u nás distributorem materiálů MACtac. https://www.hsw.cz/katalog/mactac-jt-10700-wg-bfg-wrapping-film/.

 

Video: https://www.mactaccreativeawards.com/companies/velociwrap-limited/netflix-narcos-mexico-ocean-billboard-2018?lng=en

 

 

 

 


Více
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje