Sign Invention Sign Invention
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Lepení při -10°C ? Víme jak.


Žijeme v klimatickém pásmu, které se vyznačuje střídáním čtvero ročních období. To je na jednu stranu skvělé, protože si každý může najít to, co je pro něj ideální a ví, že jednou za rok to jeho období prostě přijde. No ale na stranu druhou to některé věci komplikuje. Například aplikace reklamních polepů v zimě při teplotách pod 10 °C není zcela bez problémů.

A právě pro tyto „zimní polepy“ vám HSW Signall doporučuje materiál Neschen Solvoprint Performance Wall-Grip. Za normálních podmínek extra silné High-Tack lepidlo zaručuje vynikající přilnavost i na komplikovaných a porézních površích. Primárně je materiál určen jak pro běžné polepy, tak pro polep stěn, betonu, sádrokartonu, dřevotřísky a polypropylenu.

Na základě výsledků náročných testů unikátního lepidla, které tato fólie používá, je možné ji aplikovat na suché a odmaštěné povrchy i při teplotách až -10 °C. Lepidlo se v této fázi nechová ještě jako High-Tack a počáteční adheze je nižší. Po přechodu do „normálních teplot“ se však postupně stabilizuje. Není tedy nic snazšího než se s námi připravit na zimní sezonu.

Fólie je polymerická s životností až pět let v nepotištěném stavu a pro její laminaci tedy doporučujeme použít polymerickou laminaci.

 

Technická specifikace zde.

 

https://www.hsw.cz/katalog/neschen-solvoprint-performance-wall-grip/

 

 


Více
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje