Sign Invention Sign Invention
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Heidelberg v souladu s digitální transformací vytváří nový management


Jak společnost Heidelberg prochází digitální transformací, ruku v ruce přicházejí i organizační změny. V říjnu tohoto roku se zaplnily tři manažerské pozice experty z různých odvětví. 

První z příchozích je Sonja Mechling, která původně pracovala ve společnosti Robert Bosch Smart Home. V Heidelbergu převezme roli řiditelné marketingu a zároveň bude generálním ředitelem divize Digital Units. Mechling je uznávanou expertkou na e-komerci a zavádění nových prvků do obchodu. Má mnoho zkušeností z Asie a Evropy.

Novým ředitelem oddělení informačních technologií se stane Dr. Stefan Heizmann, který je v současnosti odpovědný za IT v Gühring Group. V roce 2017 získal cenu Industrial Internet Award za digitální inovace. V Heidelbergu bude zodpovědný za vývoj digitální platformy a nových byznys modelů, které zajistí digitální transformaci společnosti.

Posledním je Robert Franz - obchodní manažer společnosti Rittal. Probere oddělení operačního prodeje. Franz má bohaté zkušenosti v oblasti excelence prodeje a bude zodpovědný za celosvětové obchodní operace a zaměří společnost na digitální prodej s využitím všech dostupných digitálních zdrojů.

 


Více
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje