Sign Invention Sign Invention
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Probo investuje do čtyř systémů Durst P5


Již 15. června 2018 se můžeme těšit na den otevřených dveří ve výrobním závodě společnosti Probo ve městě Dokkum, kde firma představí rozšíření svých technologií. Erwin Postma, majitel společnosti s více než 200 zaměstnanci, byl při představení řady P5 v Lienzu ohromen výkonem této nové platformy. Kombinace vysoké produktivity, kvality tisku, efektivity pracovního workflow a redukované údržby tiskárny byla rozhodujícím faktorem pro investici do systémů, které dokáží zajistit pro společnost Probo nezbytně krátné časy odezvy.

V prvním kroku budou nové tiskové systémy P5 používány k výrobě desek a budou integrovány s vhodnými dokončovacími systémy do čtyř ekvivalentních automatizovaných výrobních linek. Dosud byly produkty realizovány na různých tiskových systémech, které budou nyní fungovat jako záložní stroje.

Společnost Probo působí kromě Nizozemska i v Belgii a Německu. Její obchodní politika je založena na dodávkách tiskových služeb v modelu B2B. Již nyní realizuje 90 % svých zakázek na strojích Durst.

U nás dodává tiskové systémy Durst společnost HSW Signall. Více informací na e-mailu  david.hlavac@hsw.cz.

 


Více
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje