Sign Invention Sign Invention
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Xerox jedním z TOP 100 globálních lídrů v oblasti technologií


Agentura Thomson Reuters zveřejnila žebříček TOP 100 z 5000 technologických společností z celého světa. Hodnotila společnosti z hlediska jejich přínosu lidem jako takovým, a to v oblasti inovací, společenské odpovědnosti a dopadu na životní prostředí. „Společnosti na našem seznamu TOP 100 určitým způsobem, formou

i přístupem, řeší světové problémy ve využívání jedné či více vznikajících technologiích,“ uvedl Alex Paladino, globální výkonný ředitel agentury Thomson Reuters a současně dodává: „Tyto firmy mají nejenom nosné myšlenky, ale také prostředky, aby je uskutečnily.“ Do žebříčku TOP 100 globálních lídrů v oblasti technologií patří dále například Apple, Amazon, Facebook, Fujifilm či Microsoft.

„Xerox má zajímavou historii inovací vytvářených odpovědně jak z hlediska společnosti, tak z hlediska dopadu na životní prostředí,“ uvedl Steve Hoover, hlavní technologický ředitel společnosti Xerox. „Dnes jsme na vrcholu provádění radikálních změn, v nichž technologie stojící na průsečíku fyzického a digitálního světa může rozhodujícím způsobem ovlivnit to, jakým způsobem se věci realizují.“

Veronika Brázdilová, generální ředitelka Xerox pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko, komentuje umístění společnosti v žebříčku TOP 100 globálních lídrů v oblasti technologií: „Tohoto hodnocení si nesmírně vážíme o to více, že jde o srovnání předních světových hráčů.”

Výzkumné a vývojové operace ve výzkumném centru Palo Alto (PARC), Výzkumném centrum společnosti Xerox v Kanadě a Wilsonově centrum pro výzkum a technologie neustávají a dále formulují a vyvíjejí budoucí generaci digitálních pracovních postupů, automatizací pracovního prostředí a tisku přesahujícího samotné dokumenty. Společnost Xerox loni uvedla na trh platformu ConnectKey měnící tiskárny a multifunkční zařízení na chytré a dobře propojené asistenty na pracovišti. Xerox spolupracuje se sítí vývojářů aplikací, kteří pro ni navrhují tiskové aplikace, a to vše za účelem automatizace každodenních kancelářských úkonů.


Více
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje