Sign Invention Sign Invention
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Nové funkce tiskáren Canon imagePRESS C850


Možnost tisku na prodloužené formáty se těší velké oblibě zákazníků už od doby, kdy byla řada tiskáren Canon imagePRESS C850 uvedená na trh. Přidání automatického oboustranného podavače pro dlouhé listy dovoluje využít komerční možnosti této funkce naplno. Zákazníci tak mohou efektivně využít výhod oboustranného produkčního tisku prodlouženého formátu, který jim umožní se lépe odlišit od konkurence v rámci produktové nabídky.

Nový podavač dlouhých formátů POD Deck Lite XL-A1 umožňuje automatické oboustranné podávání až tisícovky prodloužených archů (do rozměru 330x762 mm). Tato funkce umožňuje dodavatelům tiskových služeb stejně jako interním tiskovým oddělením firem zvýšit produkci dokumentů, knih a vysoce kvalitních aplikací z oblasti graphic arts, které využívají prodloužené formáty, jako jsou formáty A4 složené na šířku, obálky knih s chlopněmi, brožury s trojskladem, dlouhé pohlednice, direct maily apod.

Řada imagePRESS C850 je speciálně navržena, tak aby umožňovala co největší univerzálnost a flexibilitu médi. Díky zakládání papíru zepředu mohou uživatelé bezproblémově přepínat mezi standardními a prodlouženými formáty.

Řadič PRISMASync v6.0

Dobrou zprávou pro zákazníky, kteří si v oblasti graphic arts potrpí na vysokou barevnou stálost, je zavedení nové verze tiskového řadiče Canon PRISMAsync ver. 6.0. Nabízí totiž trojnásobně vyšší rychlost automatické kalibrace barev oproti předchozí verzi. Vylepšený řadič se také snadno propojí s JDF/JMF workflow třetích stran, čímž dále podporuje efektivitu výroby.

Nová Fiery řešení pro řadu imagePRESS C850

Pro další zvýšení efektivity tisku a vytvoření ještě univerzálnějšího řešení představuje partner společnosti Canon, firma EFI, integrovaný systém EFI G200 Fiery Digital Front End a aktualizovaný software s novým externím modulem DFE EFI H300, které oba podporují nový podavač prodloužených formátů. Obě nová řešení zvyšují výkon řady Canon imagePRESS C850 v oblasti vysoce kvalitních barevných aplikací, zdokonalují správu papíru, minimalizují prostoje a celkově navýší produktivitu výroby.

Kvalita, produktivita a všestrannost využití ztělesňují naše úsilí o neustálý vývoj našich řešení digitálního tisku. Nejnovějšími inovacemi v oblasti podávání tiskových materiálů a pracovních postupů chceme zákazníkům řady imagePRESS C850 zajistit, že budou vždy schopni plně využívat výhod a příležitostí k diverzifikaci nabídky svých produktů. Současně nabízíme ještě lepší stálost barev než v minulosti, vyšší produktivitu i efektivitu provozu,” říká Peter Wolff, ředitel divize Commercial Print & Production CRD společnosti Canon Europe.

Spolehlivost a kvalita tisku představují stěžejní faktory dosavadního úspěchu rodiny flexibilních produkčních tiskáren imagePRESS C850. Úspěch podpořily také inovativní funkce jako například technologie červeného laseru R-VCSEL s rozlišením 2400 x 2400 dpi nebo kompaktní modul pro registraci s přesnou předozadní registrací, automatickou korekcí a přesným umístěním obrazu.

"Není pochyb o tom, že stálá kvalita a přesná správa barev je zásadní pro to, zda poskytovatelé tiskových řešení budou mít dostatečnou jistotu, že mohou rozšířit své produktové portfolio a prodat tyto inovace svým zákazníkům. Prostřednictvím našich vlastních výzkumných a vývojových týmů i společně s našimi partnery soustavně pracujeme na tom, abychom zákazníkům pomohli plně využít potenciál jejich investic do hardwaru, rozšířili jejich výrobní kapacity a našli nové cesty k růstu jejich podnikání,“ uzavírá Peter Wolff.


Více
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje