Sign Invention
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Summě F se daří 


V souvislosti s rostoucí poptávkou po stolových řezacích plotrech na českém a slovenském trhu, zařadil v druhé polovině loňského roku, český distributor tiskových technologií  COMIMPEX PRINT do svého portfolia dva modely stolních řezacích plotrů Summa F1612 a Summa F2630. 

 

Summa F řady jsou multifukční stolní řezací plotry. Model F1612 využívá pracovní plochu 1,6x1,2m a F2630 plochu 2,65 x 3,05 m. Plotry jsou vybaveny posuvným pásem s vakuovým systémem, který napomáhá zpracování zakázek větších délkových rozměrů. Pás je určen pro řezání, frézování a bigování. Multifunkční hlavu je možné osadit až třemi moduly najednou. Zařízení je standardně vybaveno kamerovým CCD systémem pro zaměřování řezacích značek, modulem pro řezání vlečným nožem, programovým vybavením systému AXIS kontrol a dálkovým ovládáním.

Summa F nalezne své místo všude tam, kde se realizuje výroba mnoha různých aplikací na zakázku ve velkých i v malých sériích.  

O zájmu o tuto velmi přesnou a variabilní technologii zpracování plošných materiálů svědčí i čtyři instalace na českém trhu. COMIMPEX PRINT by rád v novém roce 2016 navázal na loňské úspěchy a svým stávajícím i novým potenciálním zákazníkům nabízí své zkušenosti a spolehlivý servis. Vice o technologii Summa F naleznete na  http://www.c-print.cz/summa-f-1612-stolovy-rezaci-plotr?idk=002467 nebo neváhejte kontaktovat obchodníky COMIMPEX PRINTU na www.c-print.cz.


Více
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje