Sign Invention
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Ricoh získal AnaJet


Nejnovější akvizicí společnosti Ricoh je výrobce tiskových technologií pro oděvní a textilní průmysl AnaJet z USA.  Firma se tak stává stoprocentní dceřinou společností Ricoh Printing Systems, Inc., zachovává si však svůj název i manažerský tým.

Společnost AnaJet byla založena v roce 2006 a byla jednou z prvních společností na světě, která hromadně vyráběla tiskárny pro přímý potisk textilu. Dnes je lídrem na globálním trhu v DTG (direct to garment) průmyslu. Většina AnaJet produktů využívá tiskové hlavy Ricoh.
Přidáním produktů AnaJet do svého portfolia Ricoh dále svoji pozici na trhu průmyslového inkoustového tisku, na kterém si udržuje vedoucí postavení při vývoji tiskových hlav. Nabídka produktů AnaJet vhodně doplňuje velkoformátové tiskárny Ricoh, takže zákazníci si mohou vybrat širší nabídku řešení od jednoho dodavatele.

Pro produkty AnaJet se otevřela mnohem pohodlnější cesta na trh a získala podporu a zázemí silného hráče na trhu. Rozhodnutí jít do této akvizice jenom zdůrazňuje rostoucí význam digitálního potisku textilu.


Více
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje