Sign Invention
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Prosklené dveře oživí interiér


3M™ Scotchcal™ Crystal jsou fólie Scotchcal™ 7725 - 300 a Scotchcal™ 5525 – 300 určené pro okenní grafiky nebo na průhledné povrchy v interiéru nebo v exteriéru. Fólie jsou poutavé a zároveň poskytují ochranu proti nežádoucím pohledům.

 

Scotchcal™ 7725 – 300
Krystalická, trvanlivá, translucentní dekorativní fólie, která imituje pískování nebo leptání skla. Výhodou této fólie je možnost digitálního potisku nebo vyřezávaní na plotru, čím poskytuje mnoho možností přizpůsobit se potřebám uživatele, např. značky, nápisy, či loga. Je dostupná v bílé nebo v jemných barevných odstínech žluté, mátové, růžové a modré. 

Technický list 3M Scotchcal™ 7725 - 300  ZDE

  

3M™ Scotchcal™ Crystal řady 5525 – 300

Je válcovaná průhledná fólie určená pro dekoraci skla. Poskytuje univerzální, cenově dostupné, střednědobé a stylové řešení pro sklo, okna, či jiné rovné a pevné povrchy. Dostupná je ve dvou provedeních: imitace pískování a imitace leptaného skla. Vhodné pro vnější i vnitřní aplikaci na pevný povrch. Řada 5525C s patentovanou technologií lepení 3M™ Comply™ navíc umožňuje rychlou a suchou aplikaci bez bublin.

Technický list 3M Scotchcal™ 5525 - 300  ZDE


Více
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje