Sign Invention
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Připravte venkovní popelníky!


Vše nasvědčuje tomu, že se Česká republika brzy přidá k zemím jako Irsko či Francie a zakáže kouření v restauracích, barech a diskotékách. Podle mnoha průzkumů nemá plošný zákaz kouření v Evropě za následek snížení spotřeby tabáku. Evropané prostě častěji kouří venku. Zákaz kouření kuřáky nezmizí.

Majitelé restauračních zařízení se na tuto změnu mohou připravit a umístit před podnik popelníky. Jejich absence totiž může mít za následek nepořádek před vstupem. Špačky od cigaret dobrý první dojem určitě nedělají.

Moderní technologie prostoupila i do výroby popelníků, proto v nabídce výrobců najdete i popelníky samozhášecí. Po vhození cigaretového nedopalku se popelník nepropustně uzavře, čímž dojde k okamžitému uhašení nedopalku a omezení zápachu. Popelníky jsou dodávány nejčastěji z leštěného hliníku a škrábané oceli. Opatřeny jsou bezpečnostním klíčem. 

Popelníky nebo kuřácké stolky můžete postavit do prostoru, kde je k zemi upevníte pomocí šroubů. Další variantou jsou nástěnné popelníky, které jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a zatékání vody. 

Oblíbené jsou také kuřácké stolky s těžkou a stabilní kovovou základnou a odolnou svrchní deskou. Centrální popelník tlumí kouř a snadno se vysypává do integrovaného koše. Jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a zatékání vody. Dostupné jsou i v nástěnné variantě.Více
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje