Sign Invention
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Nové technologie u Conkline


Rychlost nebo kvalita? To je otázka, kterou už nemusejí řešit ve společnosti Conkline a.s. Díky nákupu nejmodernějších strojů na trhu nyní dokáží tisknout na deskový a rolový materiál v rychlosti až 320m2 za hodinu při rozlišení 1000dpi. Velkoformátová digitální tiskárna Conkline a.s. pořídila hned tři technologické novinky zacílené na co nejvyšší rychlost a kvalitu.

V popředí je moderní stroj efi VUTEK HS100 PRO s UV LED technologií. „Hybridní technologie dovoluje tisk na deskový i rolový materiál při rychlosti tisku až 320m2 za hodinu v rozlišení 1000dpi, což je naprostá špička v daném segmentu. Tento stroj je mimo jiné, jediný v České republice.“ říká o nejvýznamnějším přírůstku Jan Chaloupka, jednatel společnosti.

Spolu s ní zajišťují hladký chod dva nové stroje. Plně automatický řezací systém deskového materiálu Kongsberg XP44 Auto, který řeže až do plochy 221 x 320 cm a tiskárna efi VUTEK GS5500LXr PRO využívající nejmodernější LED technologii šetrnou k životnímu prostředí. To vše při maximální šíři média 518 cm a rychlosti tisku 260m2 za hodinu.

Díky těmto novinkám, dokáží nyní v Conkline a.s. uspokojit i ty nejnáročnější požadavky klientů. Ve firmě tak nešli jako už v minulosti cestou kompromisu, ale vkročili do nejmodernějšího světa, který digitální tiskové technologie nabízejí.Více
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje