Sign Invention Sign Invention
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Polykarbonátové desky pro LED osvětlení


Firma Axom již několik let nabízí akrylátové desky Perspex® Spectrum, které byly speciálně vyvinuty pro LED osvětlení. Skladem v Kladně jsou opálové desky v síle 3 a 4 mm. Ve standardní nabídce výrobce je také tloušťka 5 mm a škála základních barev ve 3 mm.

 

V letošním roce Axom rozšířil sortiment o novinku Colorado® LED. Jde o polykarbonátové desky vyráběné firmou Arla. Použití najdou zejména při náročných aplikacích, kdy je obtížné použít plexisklo a lze využít unikátní vlastnosti polykarbonátu – mimořádnou odolnost proti nárazu, široký rozsah pracovních teplot a velmi dobrou požární odolnost. Materiál je prakticky nerozbitný, nekřehne při teplotách pod nulou a lze ho použít i při teplotách až do 150º C. Splňuje požární normu EN 13501-1.

 

Desky Colorado LED jsou vyráběny ve 2 verzích - Opal White s referenční propustností světla ve 3 mm 48% a Opal DB s referenční propustností světla ve 3 mm 70%. Desky mohou být ve standardním provedení nebo s UV filtrem.

 

Bližší informace o deskách Colorado LED a Perspex Spectrum zájemcům poskytnou zaměstnanci Axom Kladno s.r.o. na požádání.


Více
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje