Sign Invention
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Mimaki cílí na XXL textilie 


Nová tiskárna Mimaki TS500P-3200 s pracovní šířkou 3,2 metru měla svou premiéru na veletrhu ITMA 2015 v Miláně, ale na nezájem si nemohla stěžovat ani na veletrhu Heimtextil 2016 ve Frankfurt nad Mohanem. Roll-to-roll tiskárna je učena jak pro textilní průmysl, tak pro oblast soft signage.

 

Stroj dosahuje výkon 180 m2/hod. a dovede si poradit i komplikovanými vzory v odstínech jedné barvy. Odezva, kterou firma Mimaki má již od listopadu loňského roku, kdy jej poprvé předvedla odborné veřejnosti je velmi dobrá.

Trend individuální dekorace se velmi rychle z oblasti módy a sportovního oblečení šíří i do segmentu interiérových dekorací a vybavení domácností. Právě proto se konstruktéři rozhodli pro rozměr tisku 3,2 m.

Vysokému výkonu odpovídá schopnost potiskovat i levný termosublimašní papír z rolí do hmotnosti 130 kg a dosáhnout vysoce kvalitní výsledky. 

Tucet tiskových hlav ve třech odstupňovaných řadách dokáže i při plné rychlosti přesně umísťovat kapičky inkoustu i při bezpečné vyšší poloze hlav nad papírem.

Rostoucí poptávka po textilních tiscích souvisí s lehkou dostupností pro konečného zákazníka a rostoucí popularita potištěného textilu dodává odborníkům z Mimaki hodně optimizmu. 


Více
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje