Sign Invention
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

DRYTAC – nová značka nejen pro velkoformátový tisk


Společnost HSW Signall navázala spolupráci s významným hráčem na poli vizuální komunikace, s firmou Drytac. Tento uznávaný výrobce nejen materiálů pro grafický průmysl má distribuční centra ve Spojených státech, Kanadě a Velké Británii. Na jeho webových stránkách naleznete stručný popis činnosti „Adhesive coating experts“, což vypovídá o zaměření na samolepicí média. V případě HSW Signall jsou první vlaštovkou tiskové materiály pro celopolepy dopravních prostředků.

 

Uvedení na český trh – důvěra, spolehlivost, zkušenost

Společnost Drytac doposud na českém trhu přímo zastoupena nebyla, ačkoli v ostatních evropských zemích se jedná o poměrně známé jméno. V našem sortimentu samolepicích materiálů pro digitální tisk doplňuje již zavedené výrobce jako Mactac, Intercoat, Neschen a Clear Focus. Uvedení značky na nový trh ve spolupráci s HSW Signall je již osvědčený způsob, jak se etablovat v českých signmakingových luzích a hájích. To dokazuje vybudovaná pozice monomerických fólií Intercoat, kdy byl tento název před dvěma lety pro zakázníky novum a dnes je v oblasti samolepicích materiálů spolehlivým a standardním médiem. Drytac a HSW Signall je nové spojení, které v budoucnu přinese na trh více produktů zaoceánské provenience.

 

Sendviče Polar Cast k polepům dopravních prostředků

Polar Cast je označení pro lité PVC materiály, jež svou flexibilitou dovolují polep náročných a zakřivených povrchů. Polar je v Evropě relativně nová skupina samolepicích fólií vyvinutá speciálně pro velkoformátový tisk. Drytac Polar Cast Air je tisková bílá lesklá fólie určená pro (eko) solventní, solventní, latexové a UV inkousty. Tento samolepicí PVC film o tloušťce 50 mic. disponuje šedým bubble free lepidlem, které značně usnadňuje polep konkávních a konvexních povrchů, díky čemuž se urychluje celý proces aplikace. Do kombinace je určena litá laminace Drytac Polar Cast Lam, což je 30 mic. silný lesklý ochranný film, který dohromady s Polar Cast Air tvoří garantovaný sendvič pro komplikovaný polep dopravních prostředků.


Více
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje