Sign Invention Sign Invention
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Fólie Oracal na Boeingu 757 v Antarktidě


Na konci listopadu, přistálo poprvé komerční osobní letadlo v modři ledu Antarktidy. Boeing 757 byl polepen fólií grafickou fólií Orajet 3967AC Aircraft s laminací Oraguard 293AC.

 

Evelyn Zocher, obchodní a marketingový ředitel společnosti Orafols Graphic Products Division řekl: „Přistání prvního komerčního letu dopravním osobním letadlem v Antarktidě je významný milník v historii letectví, a Orafol je nesmírně hrdý na svůj drobný přínos k této události. Fólii Orajet 3967AC Aircraft a Oraguard 293AC jsme představili před dvěma lety. Dnes to jsou již zavedené produkty na rostoucím trhu vysoce kvalitních dekoračních fólií pro letectví.“
Obecně platí, že v letectví jsou velmi vysoké technické požadavky na trvanlivost za extrémních podmínek. To se samozřejmě týká i těchto materiálů. Demonstrace v podmínkách Antarktidy byla opravdu působivá.
Let byl výsledkem spolupráce firem Antarctic Logistics & Expedice (ALE), Loftleidir Icelandic a NAS Corporation Limited (NAS). Jeho cílem bylo vyzkoušet, zda konvenční letadla pro cestující mohou přistávat na místech, kde doposud přistávali pouze menší stroje pro cestující a srovnatelná nákladní letadla.

 


Více
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje