Sign Invention
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Epson na veletrhu Heimtextil 2015


Veletrh Heimtextil se uskuteční 12-15 ledna 2016 ve Frankfurtu nad Mohanem. Společnost Epson Europe zde předvede svou nejnovější řadu sublimačních tiskáren SureColor vyvinutých pro výrobu bytového textilu a dekorování bytových doplňků. Jsou snadné na ovládání, cenově dostupné a nabízí úplnou flexibilitu pro každého, kdo hledá pro výrobu malé a střední množství vysoce kvalitních zakázek.

Tiskárny SureColor SC-F6200 a SC-F9200 jsou vybaveny technologií PrecisionCore Epson a TFP tiskovými hlavami pro konzistentní a spolehlivé výstupy. Pro uživatele, kteří chtějí tisknout větší objemy bytového textilu s vynikajícími barvami, nabízí tiskárna SC-F9200 s pracovní šířkou 64“ kompletní řešení. Práce v tandemu s černým inkoustem Epson HDK produkuje sytou, neutrální černou a probarvené stíny. Tiskárna je vybavena zdvojeným vysokokapacitním systémem zásobníků inkoustu, což znamená delší nepřerušovaný tisk. Tiskárna SC-F6200 s pracovní šířkou 44“ je schopna produkovat širokou škálu bytových textilních doplňků a je také ideální pro sublimaci na tvrdé podklady, jako jsou stolové desky, hrnky, příbory, vázy a podnosy.

Na stánku budou také tiskárny Monna Lisa Vinci a Monna Lisa Evo Tre od firmy Fratelli Robustelli, které využívají technologii Epson.
Návštěvníci stánku také uvidí Epson SureColor SC-F2000 pro přímý potisk textilu.

 

VIDEO: 

 


Více
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje