Sign Invention
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Whisky festival z vás možná udělal experta


Společnost Rémy Cointreau, jež distribuuje řadu značek whisky a bourbonů, připravila pro české zákazníky Whisky festival. Je určen všem, kdo chtějí poznat nejoceňovanější světové whisky. Zákazníci mají šanci získat s nákupem miniaturu kvalitní whisky a mohou se také poradit s whisky ambasadorem. Pro podporu festivalu v místech prodeje pro Remy Cointreau připravila osobité paletové vystavení společnost Dago. Akce probíhala ve významných českých řetězcích do poloviny listopadu. 

 

Český trh má whisky ve stále větší oblibě. Rémy Cointreau, která je distributorem a lídrem na českém trhu ve stále rostoucí kategorii whisky, připravila pro své zákazníky v řetězcích aktivitu zaměřenou na osobitou charakteristiku tohoto nejkomplexnějšího destilátu na světě. Hlavním cílem Whisky festivalu bylo představit spotřebitelům světově proslulé značky, vedle toho si zákazníci při nákupu jedné z vystavených whisky odnesli miniaturu 12leté whisky nebo prémiového bourbonu. Ve vybraných dnech jim ve výběru poradili whisky specialisté a do tabletu zaznamenali jejich zpětnou vazbu například k preferované značce. S těmi znalejšími si o jejich oblíbeném nápoji popovídali zasvěceněji. „Whisky festivalem pomocí autentického vystavení jsme vtahovali zákazníky do světa whisky, aby měli chuť dozvědět se o ní více. Whisky specialisté jsou proškoleni u našeho Whisky Brand Ambassadora, a mohli tak zákazníkům proaktivně poradit, jakou whisky zvolit pro dárek nebo na setkání s přáteli,“ vysvětluje podrobnosti aktivity Ivana Plevková, Trade Marketing Specialist Off-Trade Rémy Cointreau.

Whisky festival k prezentaci využíval paletové stání a kartonový stojan, který zákazníka na chvíli učinil „whisky expertem“. „Na bocích byl uveden příběh výroby whisky, atmosféru umocňoval vzhled napodobující tradiční materiály, jako je kámen, dřevěný sud a měď,“ popisuje pojetí POP média Marek Končitík, obchodní ředitel společnosti Dago. Do akce byli zapojeny řetězce Ahold, Tesco, Globus a Makro, poslední den jejího trvání byl 18. listopad. Třeba jste se také nechali při setkání s originálním vystavením okouzlit vystaveným romantickým mokem.

 


Více
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje