Sign Invention
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Ricoh jedničkou v Evropě


Ricoh Europe s potěšením oznamuje, že obě její digitální tiskárny série Pro™ C7110X Series a Pro™ C9110 získaly ocenění 2016 Buyers Laboratory LLC (BLI).

Zpráva navazuje na vydání nejnovějších údajů z InfoSource, které ukazují, že si Ricoh zachoval první místo v segmentu produkčních digitálních barevných archových strojů prodávaných v západní Evropě. Jeho tržní podíl 37,7 % za první pololetí roku 2015 je o 15 procentních bodů vyšší než jeho nejbližší konkurence.

 

Benoit Chatelard, víceprezident divize Produkčního tisku v Ricoh Europe přijímá cenu od
Davida Sweetnama, ředitele ředitel výzkumné a laboratorní služby EMEA / Asie.

 

Graham Moore, ředitel pro rozvoj podnikání v Ricoh Europe uvedl: "Tato ocenění pro Ricoh série Pro C7110X a Pro C9110 od BLI, spolu s údaji InfoSource, potvrzují rozhodnutí učiněná stovkami poskytovatelů progresivních tiskových služeb z celé Evropy. Rozhodli se být mezi prvními a investovat do těchto Ricoh systémů, které jim pomohou dosáhnout nové úrovně tvořivosti, kvality a produktivity, a potěšit tak své klienty a posílit jejich podnikání."

Náročné zkoušky BLI jsou postaveny tak, aby prověřily testovaná zařízení až na samé hranici využitelnosti. RICOH tiskárny jsou jediné modely od vzniku těchto zkoušek, které získaly 5 hvězdiček BLI za průchodnost médií.

Další podrobnosti z výsledků testování najdete v tiskových zprávách na www.ricoh.cz


Více
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje